چهاردهمین دوره مسابقات قرآن ویژه جامعه کار و تلاش اردبیل برگزار می‌شود- اخبار استانها – اخبار تسنیم *** مارسال فردا

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، قاسم رحیمی پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته اجرایی مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش در اردبیل اظهار داشت: مرحله استانی چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل برگزار می‌شود و ثبت‌نام این دوره از مسابقات به‌زودی آغاز می‌شود.

وی از برگزاری این دوره از مسابقات قرآنی در دو بخش خواهران و برادران خبر داد و گفت:‌ مسابقات قرآنی جامعه کار و تلاش در بخش‌های ترتیل، قرائت، مفاهیم جلد 24 تفسیر نمونه، حفظ 20 جزء و حفظ 10 جزء برگزار می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل بیان کرد:‌ آزمون استانی مسابقات در مهرماه امسال برای معرفی نفرت برتر برای اعزامن به مرحله کشوری مسابقات برگزار می‌شود و علاقه‌مندان واجد شرایط می‌توانند برای ثبت‌نام در این مسابقات اقدام کنند.

رحیمی افزود: تمامی تعاونگران، کارگران، کارفرمایان، افراد تحت پوشش بهزیستی و تامین اجتماعی و خانواده‌های آنان شامل همسر و فرزندانی که سن آن‌ها بالاتر از 15 سال بوده و تابع مقررات سرپرستی فرزند هستند، افرادی به شمار می‌روند که می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

وی تصریح کرد:‌ علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره از مسابقات برای ثبت‌نام باید به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان خود مراجعه و یا از طریق سامانه ثبت‌نام طراحی شده به این منظور که فعال می‌شود نسبت به شرکت در مسابقات اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از جمله اهداف برگزاری مسابقات قرآنی در بین جامعه کار و تلاش را ترویج فرهنگ قرآنی در بین این قشر و ترغیب آنها به فعالیت‌های قرآنی برشمرد و بیان کرد: شناسایی استعدادهای برتر در رشته‌های مختلف قرآنی  و ایجاد زمینه رقابت سالم در فعالیت‌های قرآنی در بین تلاشگران در این عرصه از دیگر اهداف برگزاری این مسابقات است.

انتهای پیام/ح

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید